Yhteystiedot

Yhteystiedot

Mediatalo ESA Oy

Käyntiosoite: Ilmarisentie 7, 15200 Lahti
Postiosoite: PL 80, 15101 Lahti

Yritysasiakkaiden myyntipalvelu

Aineistot, uudet asiakkaat, tarjouspyynnöt
03 7575 710
yritysasiakkaat[at]mediataloesa.fi
ma-pe klo 8-16

Pyydä tarjous

Kuluttaja-asiakaspalvelu

Etelä-Suomen Sanomat
Itä-Häme

Ota yhteyttä lomakkeella

Laskutustiedot

Laskutustiedot

Myynti

Marika Töyrylä

Myyntiryhmän päällikkö
044 7360 237
marika.toyryla@mediataloesa.fi

Ville Yrjölä

Myyntiryhmän päällikkö
044 7360 281
ville.yrjola@mediataloesa.fi

Sinikka Laukkanen

Myyntijohtaja
044 7360 768
sinikka.laukkanen@mediataloesa.fi

Jouni Hautalahti

Myyntipäällikkö
044 7360 757
jouni.hautalahti@mediataloesa.fi

Sirpa Hietalahti

Myyntipäällikkö
044 7360 762
sirpa.hietalahti@mediataloesa.fi

Leila Ounila

Myyntipäällikkö
044 7360 781
leila.ounila@mediataloesa.fi

Marketta Paldanius

Myynti- ja tuotepäällikkö
044 7360 766
marketta.paldanius@mediataloesa.fi

Harri Riikonen

Myyntipäällikkö
044 7360 754
harri.riikonen@mediataloesa.fi

Vesa Salminen

Myyntipäällikkö
044 7360 321
vesa.salminen@mediataloesa.fi

Marja-Leena Salo

Myyntipäällikkö, Itä-Häme
044 7360 834
marja-leena.salo@mediataloesa.fi

Eija Torri

Myynti- ja tuotepäällikkö
044 7360 852
eija.torri@mediataloesa.fi

Tero Viinikainen

Myynti- ja tuotepäällikkö
044 7360 264
tero.viinikainen@mediataloesa.fi

Myyntipalvelu

Hanna Pirinen

Palvelupäällikkö
044 7360 279
hanna.pirinen@mediataloesa.fi

Joona Ritala

Media-assistentti
044 7360 354
joona.ritala@mediataloesa.fi

Johto

Jarkko Haukilahti

Paikallisjohtaja
044 7360 310
jarkko.haukilahti@mediataloesa.fi

Sinikka Laukkanen

Sinikka Laukkanen
Myyntijohtaja
044 7360 768
sinikka.laukkanen@mediataloesa.fi

Hanna Myyrä

Toimituspäällikkö
044 7360 709
hanna.myyra@ess.fi

Markus Pirttijoki

Sisältöjohtaja
040 5847 770
markus.pirttijoki@ess.fi

Antti Torila

Johtaja, kiinteistöt
044 7360 216
antti.torila@keskisuomalainen.fi

Kari Väisänen

Jakeluliiketoiminnan johtaja
044 7360 601
kari.vaisanen@media.fi

ESA Digital Oy

Esa Rimpiläinen

Toimitusjohtaja,
DOOH projektiliiketoiminta
0400 481 509 esa.rimpilainen@esadigital.fi

Ravintola ESA Lounas

Ravintola ESA Lounas

Ravintola ESA Lounaan logo
Asiakaspalvelu
044 7360 390
esalounas@keskisuomalainen.fi

Markku Torikka

Ravintolapäällikkö
044 7360 391
markku.torikka@keskisuomalainen.fi

Muut yhteystiedot (klikkaa logoa)

Maakuntalehti Etelä-Suomen Sanomat
Aluelehti Itä-Häme
Kaupunkilehti Uusi Lahti
Seutu 4 kaupunkilehtiperhe: Orimattilan aluelehti, Nastola-lehti, Hollolan Sanomat ja Päijät-Häme
Paikallisradio Radio Voima
Markkinointiviestinnän palvelut Kamua
Digipainopalvelut Painotalo Plus Digital (PPD)
Rotaatiopaino Lehtisepät
Jakelupalvelut ESA Jakelut
Myynnin ja markkinoinnin valtakunnallinen ja alueellinen palvelukanava Meks