Yhteystiedot

Yhteystiedot

Mediatalo ESA Oy

Käyntiosoite: Ilmarisentie 7, 15200 Lahti
Postiosoite: PL 80, 15101 Lahti

Yritysasiakkaiden myyntipalvelu

Aineistot, uudet asiakkaat, tarjouspyynnöt
03 7575 710
yritysasiakkaat[at]mediataloesa.fi
ma-pe klo 8-16

Pyydä tarjous

Kuluttaja-asiakaspalvelu

Etelä-Suomen Sanomat
Itä-Häme

Keski-Häme

Ota yhteyttä lomakkeella

Laskutustiedot

Laskutustiedot

Myynti

Jarkko Haukilahti

Paikallisjohtaja / myyntijohtaja
044 7360 310
jarkko.haukilahti@mediataloesa.fi

Ville Yrjölä

Myyntiryhmän päällikkö
044 7360 281
ville.yrjola@mediataloesa.fi

Marika Töyrylä

Myyntiryhmän päällikkö
äitiysvapaalla

Susanna Meri

Myynti- ja tuotepäällikkö
040 7014 143
susanna.meri@mediataloesa.fi

Jouni Hautalahti

Myynti- ja tuotepäällikkö
044 7360 757
jouni.hautalahti@mediataloesa.fi

Leila Ounila

Myyntipäällikkö
044 7360 781
leila.ounila@mediataloesa.fi

Marketta Paldanius

Myynti- ja tuotepäällikkö
044 7360 766
marketta.paldanius@mediataloesa.fi

Harri Riikonen

Myyntipäällikkö
044 7360 754
harri.riikonen@mediataloesa.fi

Vesa Salminen

Myyntipäällikkö
044 7360 321
vesa.salminen@mediataloesa.fi

Marja-Leena Salo

Myyntipäällikkö
Itä-Häme
044 7360 834
marja-leena.salo@mediataloesa.fi

Sari Tanskanen

Myyntineuvottelija
Keski-Häme
050 5883 773
sari.tanskanen@keski-hame.fi

Eija Torri

Myynti- ja tuotepäällikkö
044 7360 852
eija.torri@mediataloesa.fi

Tero Viinikainen

Myynti- ja tuotepäällikkö
044 7360 264
tero.viinikainen@mediataloesa.fi

Myyntipalvelu

Hanna Pirinen

Palvelupäällikkö
044 7360 279
hanna.pirinen@mediataloesa.fi

Joona Ritala

Media-assistentti
044 7360 354
joona.ritala@mediataloesa.fi

Johto

Jarkko Haukilahti

Paikallisjohtaja / myyntijohtaja
044 7360 310
jarkko.haukilahti@mediataloesa.fi

Hanna Myyrä

Toimituspäällikkö
044 7360 709
hanna.myyra@ess.fi

Markus Pirttijoki

Sisältöjohtaja
040 5847 770
markus.pirttijoki@ess.fi

Antti Torila

Johtaja, kiinteistöt
044 7360 216
antti.torila@keskisuomalainen.fi

Ravintola ESA Lounas

Ravintola ESA Lounas

Ravintola ESA Lounaan logo
Asiakaspalvelu
044 7360 390
esalounas@keskisuomalainen.fi

Markku Torikka

Ravintolapäällikkö
044 7360 391
markku.torikka@keskisuomalainen.fi

Muut yhteystiedot (klikkaa logoa)

Maakuntalehti Etelä-Suomen Sanomat
Aluelehti Itä-Häme
Kaupunkilehti Uusi Lahti
Seutu4 kaupunkilehtiperhe: Orimattilan Aluelehti, Nastola-lehti, Hollolan Sanomat ja Päijät-Häme
Hauhon, Lammin, Tuuloksen ja Hämeenkosken pitäjien paikallislehti
Paikallisradio Radio Voima
Markkinointiviestinnän palvelut Kamua
Digipainopalvelut Painotalo Plus Digital (PPD)
Rotaatiopaino Lehtisepät
Jakelupalvelut Jakelusepät
Myynnin ja markkinoinnin valtakunnallinen ja alueellinen palvelukanava Meks